Kalvarijos g. 28D, Kaunas 46345

Mūsų misija

„Techcom” diegia naujoves ir užtikrina aukštą pastatų inžinerinių sistemų kokybę, padėdama klientams įrengti pastatų inžinerines sistemas, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų, elektros, apsaugos, vaizdo stebėjimo ir priešgaisrinės signalizacijos sistemas.

Mūsų vizija

„Būti įmone, kuri geriausiai supranta ir tenkina statybų bei nekilnojamojo turto aptarnavimo produktų ir paslaugų poreikius visoje Lietuvoje.”

Mūsų klientai

Klientų atsiliepimai

Turėjau puikią patirtį su „Techcom“. Kalbėjomės su trimis skirtingais specialistais ir jie buvo patys geriausi. Jie atsakė į visus mūsų klausimus, davė naudingų patarimų ir padėjo rasti tinkamiausias . Labai juos rekomenduočiau!
Rapolas Žilinskas
„Techcom“ yra viena geriausių nekilnojamojo turto aptarnavimo paslaugų teikėjų, su kuriuo per kurį laiką teko susidurti. Su jais dirbame daugiau nei metus ir tai pati efektyviausia ir į klientus orientuota įmonė, kokią tik žinau. Jie siūlo platų paslaugų pasirinkimą – kurių kainos tinka visiems biudžetams.
Ramūnas Langauskas
Kai pastebėjome „Techcom“ paslaugas, mus labai suintrigavo mintis turėti komandą, kuri „išverstų“ mūsų tikslus į realybę. Tai buvo lengvas procesas, ir jie visada galėjo atsakyti į visus man rūpimus klausimus. Buvo puiku turėti žmones, kurie suprato, ko mes norime ir ko mums reikia, ir mums nereikėjo dėl nieko jaudintis.
Robertas Stankevičius