Kalvarijos g. 28D, Kaunas 46345

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Oras-vanduo šilumos siurbliai:

Sparčiai populiarėjantys šilumos siurbliai oras vanduo skirti patalpų šildymui (šildomos grindys, radiatoriai,), karšto vandens ruošimui bei patalpų vėsinimui (naudojant fankoilus).

Tai ekologiški ir ekonomiški įrenginiai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra. Šilumos siurbliai šilumą iš lauko oro perduoda vandeniui į namų šildymo sistemą, o elektra yra naudojama kompresoriaus darbui. Šilumos siurblio efektyvumą parodo naudingumo koeficientas ECOP, kurio reikšmė reiškia kiek kartų gaunama šilumos energijos daugiau nei sunaudojama elektros. Kuo ECOP didesnis, tuo šilumos siurblys yra efektyvesnis ir ekonomiškesnis. 
Tinkamai parinktas oras-vanduo šilumos siurblys gali veikti praktiškai ištisus metus (net iki -25C lauko temperatūros). Esant žemesniai temperatūrai, vidiniame bloke yra sumontuoti elektriniai tenai, kurie padeda sistemai užtikrinti nuolatinį darbą.
Renkantis šilumos siurblį svarbiausia atkreipti dėmesį kokį šildymo galingumą jis atiduoda esant neigiamoms lauko temperatūroms (-2C, -7C, -15C). 

Šilumos siurblį oras-vanduo galima prijungti prie esamos šildymo sistemos.

Kitos paslaugos

Automatika

Automatika   UAB „Techcom” atlieka automatikos sistemos montavimo darbus, automatikos ir valdymo skydų surinkimą, paleidimą ir derinimą, vykdo įrenginių ir

Skaityti daugiau