Kalvarijos g. 28D, Kaunas 46345

Sistemų tipai

Sistemų tipai

 

Atliekame šiuos silpnų srovių  darbus:

Apsaugos sistemos – laidinės ir belaidės apsaugos sistemos namams, administraciniams pastatams, ligoninėms, mokykloms, gamykloms, pramonimiams objektams, stadionams, prekybos ir pramogų centrams, lauko perimetro apsaugai, stovėjimo aikštelėms, sandeliams, ypatingos paskirties pastatams. Su stiklo dūžio, vibro, dujų nuotekio, vandentiekio avarijos davikliais. Prijungimas prie apsaugos tarnybų. Skambutis aliarmo metu šeimininkui ir kitos funkcijos.

Priešgaisrinė apsauga – adresinė, konvencinė, mišraus tipo kombinuota su apsaugos sistema, valdanti dūmų šalinimą, vėdinimą, automatikos įrenginius. Atliekame priešgaisrinių sistemų patikrą ir profilaktiką.

Vaizdo stebėjimas – vaizdo stebėjimo tinklai, laukui ir vidaus patalpoms, su garso įrašymu ir nuotoliniu stebėjimu iš bet kurios pasaulio vietos. Valdomos vaizdo kameros, slaptos kameros su pasiklausimo įranga. Kasos aparato duomenų įkelimas į vaizdo įrašą. IP kameros.

Praėjimo kontrolė – durų, vartų valdymas elektromagnetinėmis kortelėmis, darbo laiko apskaita. Pirštų antspaudų ir biometriniai skaitytuvai. Turniketai ir kelio užtvarai. Parduotuvių prekių apsaugos priemonės. Klientų skaičiavimo sistemos.

Telekomunikaciniai tinklai – telefoniniai, kompiuteriniai, televiziniai tinklai, bevielis ir radiobanginis duomenų perdavimas, telefoninės stotelės ir palydovinė įranga, projektoriai.

Įgarsinimas – muzika, informaciniai pranešimai, evakuacinė įranga.

Specifinė įranga – slaugių iškvietimo sistemos, eilių ir kasų valdymo įranga, padavejų išvietimo įranga prie staliukų, saulės kolektoriai, protingo namo sistemos.

Automatika – šilumos punktų automatizavimas, priešgaisrinis vandentiekis, dūmų šalinimas, rekuperacinės sistemos, šildomos grindys, stoglangių valdymas, loginiai valdikliai, katilinių automatizavimas.

Lauko inžineriniai tinklai – elektra, telekomunikacijos.  

24/7 paslauga – inžinerinių sistemų priežiūra, profilaktika ir remontas pagal nustatytus įkainius ir reagavimo laiką (tik sudarius aptarnavimo sutartį).

Kitos paslaugos

Automatika

Automatika   UAB „Techcom” atlieka automatikos sistemos montavimo darbus, automatikos ir valdymo skydų surinkimą, paleidimą ir derinimą, vykdo įrenginių ir

Skaityti daugiau